TI-RULEZ MADAFAKA JOŁ

Opis forum


#1 2010-11-15 14:03:37

 wikary

Nowy użytkownik

13542263
Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 5
Punktów :   

Przedstaw się!!!!

Tutaj każdy z nas powinien się przedstawić
Ja zaczne:
Kuba K

Offline

 

#2 2010-11-18 14:56:59

 <*|)))|><

Nowy użytkownik

4911311
Skąd: Zubrzyca Dolna
Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstaw się!!!!

Ale Sie Już Ludzi Przedstawiło Omg ...


Bez Jaj !

Offline

 

#3 2010-11-23 19:03:07

 WarezMan

Użytkownik

10498012
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!!!!

Witam, tutaj Damian F

Offline

 

#4 2010-11-24 15:57:47

Ibish

Administrator

485957
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstaw się!!!!

WarezMan napisał:

Witam, tutaj Damian F

Ale Ty jesteś pojebany! xD

Offline

 

#5 2010-11-24 19:07:14

ave cezar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: Przedstaw się!!!!

Ibish napisał:

WarezMan napisał:

Witam, tutaj Damian F

Ale Ty jesteś pojebany! xD

Witajcie zgromadzeni <nieobecni jak zwykle>
Tutaj Wasz Cezar:D
Ave!

Dlaczegóż Ibish myslisz iż Damian F jest pojebany?

Offline

 

#6 2010-11-24 22:30:52

Ibish

Administrator

485957
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstaw się!!!!

ave cezar napisał:

Ibish napisał:

WarezMan napisał:

Witam, tutaj Damian F

Ale Ty jesteś pojebany! xD

Witajcie zgromadzeni <nieobecni jak zwykle>
Tutaj Wasz Cezar:D
Ave!

Dlaczegóż Ibish myslisz iż Damian F jest pojebany?

Gdyż Damian F sam tego dowiódł mówiąc to na okrągło w szkole xD

Offline

 

#7 2010-11-24 22:43:35

ave cezar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: Przedstaw się!!!!

hehehe:D
aha:D no chyba że tak:D;p
Ave!.
no ale cóż.. jest taki jaki jest

Offline

 

#8 2010-11-27 22:02:43

 M@K@RoV

Nowy użytkownik

2361342
Skąd: Tam gdzie cie niema
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!!!!

ALE ALE Zgromadzeni Pojebani xD  Kabałkujcie sie dalej xD kto chce niech sie przedstawi xD zresztom na huj to xD liczy sie kto co robi dla tego forum xD WYJEBAŃce co niemają WYJEBANE xD  wynik: spam

Offline

 

#9 2011-01-04 19:07:43

 WarezMan

Użytkownik

10498012
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!!!!

Ibish jest niedomyty i ma downa

Offline

 

#10 2011-01-17 19:11:52

Ibish

Administrator

485957
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstaw się!!!!

WarezMan (Folfas) wyglądasz jakby ci ojciec zaorał ryj ty cofnięty w rozwoju chuju . Czyś ty sie z chujem na głowy pozamieniał? wyglądasz jakbyś wpierdalał z wiadra podczas skrobanki ty kurwa spermobilu. Jesteś zmutowanym skwarem na cycku rumuńskiej suki. Myślisz że jak miałeś spięcie w inkubatorze to ci wszystko wolno? Jesteś kałowatym dzbanem, wpychaj kozie gerontofilu. Zamontuj mandaryna i ciągaj drąga king-konga molestowany zwisie. Zrobie ci z ryja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie. Masz klate jak szczur czoło. Jesteś zgrzybiałym lumpem, pocałuj mnie w dupe. Masz tak mało skóry, że jak zamykasz oczy to ci się dupa otwiera. A i schylasz się w więzieniu po mydło w płynie.

Offline

 

#11 2011-01-17 19:48:27

 WarezMan

Użytkownik

10498012
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!!!!

Ibish (cipa) ty mnie kurwa nie wkurwiaj bo jak sie wkurwie to cie kurwa rozkurwie. wyglądasz jakby ci stary codziennie kutasem kakao w dupie mieszał ty ciulaty bezchuju. masz fiuta jak kanarek :]. strugaj chopkacza i puszczaj bulbule kałowaty popierdoleńcu jebany na "kopcu kreta". zrobie ci z ryja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie. wiesz jak powstałeś? twój stary spuścił sie na buty i kopał twoją starą po piździe. glutuj kule i ciś bąka obrzygany fraglesie :]. wyglądasz jakby cie starzy przez gg robili i prądu zabrakło ty cofnięty w rozwoju skurwysynu! zrobie ci z ryja Perl Harbor ty waflu. jesteś zasyfiałym zmazem nocnym nietoperza, sprzedaj morde, na ci dwie dupy klocu z czarnobyla! zrobie ci z ryja Perl Harbor ty tłusty piczochlaście :>. przetrzyj chuja ścierą do mycia spalin eustachiasza i dymaj jerza zachujały pomiocie chińskiego taksówkarza. wyglądasz jakbyś z pizdy na nartach wyjechał ty jebany przez stado goryli kałożerco. twoja mama to przystojna... mężczyzna. jesteś wygrzmoconym psim kaloszem, czochraj bobra wytworze zdałnionych hindusów. miękkim chujem jesteś robiony okurwieńcu pierdolony. ty capiący liszaju, masz pryszcze na dupie zropiały odtylcowy mongolski spermofilu. jesteś zropiałym pendzlem, żryj parujące kloce kapciu. masz maske gazową, czy taki wyraz twarzy? :]. wysadzony w dupe patałachu, w podniebienie merdany przez stado spoconych murzynów. wyglądasz jakby cie starzy przez gg robili i prądu zabrakło. znudziło ci sie mycie zębów? tak cie kopne w dupe, że ci gówno zęby wybije. jesteś zapyziałym zrytym bażantem, przyjmij pozycję zbierania ryżu barani pendzlu z burkina faso. przerżnięty gównożerco, walony w kakao przez stado goryli chorych na raka polędwicy. co sie tak szczerzysz jak szczerbaty na suchary?! wyglądasz jakby cie cyganka w biegu wysrała ty spierdolony pierdopędzie. co się tak patrzysz? ojca poznałeś? :]. zrobie ci z jaj druty telegraficzne ty odtylcowy mongolski spermofilu z wytatuowanym kozim prąciem na dupie z ukrainy. czemu sie schylasz po mydło w męskiej szatni? przychlaście, masz klate jak zapadnięty haziel małpi zrzucie. zrobie ci z ryja składowisko odpadów toksycznych ty wygrzmocony kornikozordzie. sklej pisuar niedojebany cipolągu :>. masz zęby jak płot po wiejskiej zabawie ty tępy klaczo-jebaczu afgański. ty pierdolony koński odchodzie, walony w kake przez muflona w komendzie powiatowej policji. twój stary złamał sobie kutasa jak ruchał twoją starą. jesteś zgrzybiałym psim bolcem, wąchaj pałe chujociągu z rozjebanej chaty szmaciarza z uzbekistanu! obciągaj końskie teleskopy toporem jebany wymiocie czeczeńskiego partyzanta zerżnięty w dupe przez ministranta :>! zrobie ci z jaj druty telegraficzne ty scyborgizowany lizoplaskospermołykaczu! wyglądasz jakby ci ojciec zaorał ryj kutasem ty scyborgizowany grandmother-fuckerze! wiesz czemu twoja stara nie jeździ na rowerze? bo jej dzyndzel w łancuch wchodzi i budzi całe kurwa osiedle. jesteś skurwysyńskim fletem komunistycznym, poczuj zew mojej dupy cwelu. masz morde jak radziecki poligon ty dropsie. cienki jak zupa więzienna zjebie, pizgany w oko przez zoofilow mających pół hektara za paznokciami u nóg i ojca rydzyka. ty mnie kurwa nie wkurwiaj bo jak sie wkurwie to cie kurwa rozkurwie. wyglądasz jak by cie zgwałciło stado homegenizowanuch słoni! zrobie ci lewatywe na stojąco ty zafajdany paszczurze. gulgaj kondora i manewruj pociągiem niedojebany eunuchu. myślisz że jak miałeś spięcie w inkubatorze to ci wszystko wolno? masz rozjebaną dupe na wszystkie cztery strony świata ty pojebany mutancie. zaraz twoje genitalia zmienią sie w bezkształtną mase krwi i kości. w dzieciństwie mama karmiła cie z procy bo nie chciała zbytnio podchodzić. masz chuja na czole ty pawianie. zrobie ci z jaj druty telegraficzne ty capiący włosie z przepoconej dupy z rozjebanej chaty szmaciarza z uzbekistanu. masz chuja na czole ty jebylu. zrobie ci z ryja składowisko odpadów toksycznych ty rozepchany rodzynie bengalskiej świni :>. masz pyte jak niemowle ty wysadzony w dupe bezmózgowcu z dworca centralnego :]. czemu sie schylasz po mydło w męskiej szatni? masz chuja na czole ty zezowaty przydupasie z dworca centralnego

Offline

 

#12 2011-01-17 19:51:54

Ibish

Administrator

485957
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstaw się!!!!

powiem mamie kurwa!

Offline

 

#13 2011-01-17 19:55:20

 WarezMan

Użytkownik

10498012
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!!!!

a ja jej powiem że przeklinasz i mnie obrażasz!

Offline

 

#14 2011-01-17 19:57:05

Ibish

Administrator

485957
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstaw się!!!!

a ja powiem że to Ty mnie nauczyłeś brzydkich wyrazów i chuj mam wyjebane

Offline

 

#15 2011-01-17 19:58:25

 WarezMan

Użytkownik

10498012
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!!!!

ja powiem że se w chuja lecisz i wmawiasz wszystkim zło

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.netkomp.pun.pl www.fizjouj.pun.pl www.poloniawroclaw.pun.pl www.forumnowoscimedialne.pun.pl www.4skme.pun.pl